Hakkımızda

Artı Sistem Turizm Seyahat haziran 2008 tarihinden bugüne, turizm alanında hizmet vermektedir. 10. yılımıızı tamamladığımız bugünlerde amacımız, her zaman hizmet kalitemizi bir adım ileriye götürerek, misafirlerimizin tatil keyfini tam anlamı ile yaşamalarını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

 

Sunduğu hizmet ile misafirlere, çözüm orataklarına ve çalışanlarına değer yaratarak Türkiye'nin lider tur operatörü olmak

 

Misyonumuz

 

Misafir memnuniyetinden ödün vermeden, kaliteli hizmetini sürdürebilir bir anlayış ile arttırmak. Misafir için tercih edilen, çözüm ortakları ve çalışanlar için çalışılmak istenen bir kurum olmak

 

Fark Noktamız 

 

Mükemmeli isteriz.

İşimizde uzmanız .

Yenilikçi, yaratıcıyız. Sürekli gelişimi isteriz.

Ekip olarak çalışır, ekip olarak başarı sağlarız. Misafirimizi mutlu ederiz.

Kaliteli ürün ve hizmetler ile misafirimize fayda sağlarız.

Misafirimizi sesini dinleriz. Güvenirliliğimiz ile anılmak isteriz.

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız.

Adil rekabet ederiz.

Verdiğimiz sözlere bağlı kalırız.

 

 HİZMET BİRİMLERİMİZ

 

Tatil Satış Kanallarımız


TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VEREN 120'NİN ÜZERİNDEKİ ARTI SİSTEM TURİZM SEYAHAT ACENTESİ’NİN KONUSUNDA UZMAN SEYAHAT DANIŞMANLARI SAYESİNDE TATİLİNİ PLANLAMANIZ ÇOK KOLAY! BULUNDUKLARI ŞEHRİN MERKEZİ İLÇELERİNDE YER ALAN ACENTELERİMİZ İÇİN DETAYLI İLETİŞİM BİLGİLERİNE ULAŞMAK İÇİN WEB SİTEMİZDE YER ALAN ACENTELERİMİZ BAŞLIĞINA GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

WEB SİTEMİZ ARACILIĞIYLA,
TATİL SATIN ALMA İŞLEMİNİZİN TERCİH ETTİĞİNİZ BİR DİĞER YOLU DA WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN SATIN ALMA KOLAYLIĞI... ONLİNE ORTAMLARDA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLMEK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR KİMLİK DOĞRULAMA SİSTEMİ OLAN 3-D SECURE İLE GÜVENLİ TATİL SATIN ALMANIN HİZMETİNİN SUNULDUĞU WEB SİTEMİZDE, TATİL SATIN ALMA İŞLEMİNİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA HER TÜRLÜ İSTEĞİNİZİ ÇAĞRI MERKEZİMİZE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARALIĞINDA BİLDİREBİLİRSİNİZ.

ÇAĞRI MERKEZİMİZ ARACILIĞIYLA,

0 542 278 1 278  NO’LU ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREV ALAN SEYAHAT DANIŞMANLARIMIZ SAYESİNDE AYRINTILI ÜRÜN BİLGİLERİNİ ÇOK KISA BİR SÜREDE ÖĞRENEBİLECEĞİNİZ GİBİ, ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE TATİL SATIN ALMA İŞLEMİNİ YAPABİLECEKSİNİZ. ÇAĞRI MERKEZİMİZ TEKNOLOJİK ALT YAPISI SAYESİNDE SESLİ YANIT SİSTEMİYLE HIZLI VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE REZERVASYON İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİYORSUNUZ. TATİLİNİZİ SATIN ALDIKTAN SONRA GEREKLİ EVRAKLAR SİSTEM ÜZERİNDEN OTOMATİK MAİL VEYA FAKS YOLUYLA TARAFINIZA, ONAYINIZ İÇİN İLETİLİYOR.

BÖLGE HİZMETLERİMİZ

ACENTEMİZ, KENDİ HİZMET VE KALİTE ANLAYIŞI İLE GÜLER YÜZLÜ, KENDİ ALANINDA UZMAN, BULUNDUĞU BÖLGEYE VE TESİSE HAKİM, ÖZEL EĞİTİMLİ VE TECRÜBELİ TUR LİDERLERİ EŞLİĞİNDE VAAT EDİLEN HİZMETLERİ EKSİKSİZ, PROFESYONEL AN-LAYIŞLA DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE EN GÜZEL VE KALİTELİ TATİL KEYFİNİ YAŞATMAK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR. ACENTE TEMSİLCİLERİMİZE, BULUNDUĞUNUZ TESİSTEKİ İNFO BOARDUMUZDA YER ALAN TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

UÇAK İLE ULAŞIMLARIMIZ

UÇAK İLE ULAŞIMLARIMIZDA, PARTNERLERİMİZİ KENDİ KALİTE ANLAYIŞIMIZA UYGUN OLARAK BELİRLEMEKTEYİZ. PEGASUS HAVAYOLLARI, ONUR HAVAYOLLARI VE TÜRK HAVA YOLLARI İSTANBUL KALKIŞLI UÇAK İLE ULAŞIMLARIMIZA İLAVE OLARAK ANKARA, İZMİR, TRABZON, ADANA VE ANTALYA'DAN DA TATİL YÖRELERİMİZE UÇAK İLE ULAŞIM SERVİSLERİMİZ BULUNMAKTADIR. İSTANBUL KALKIŞLI TARİFELİ SEFERLERLE YAPILAN UÇAK İLE ULAŞIM HİZMETLERİMİZİN YANI SIRA, YAZ DÖNEMLERİ VE ÖZEL GÜNLERDE ÖZEL UÇAK ORGANİZASYONLARIMIZ DA BULUNMAKTADIR. AMACIMIZ SİZİ EN KOLAY VE EN HIZLI ŞEKİLDE EN GÜZEL TATİL YÖRELERİNE ULAŞTIRMAKTIR.

 
OTOBÜS İLE ULAŞIMLARIMIZ

ARTI SİSTEM TURİZM SEYAHAT ACENTASI HİZMET ÖNCELİKLERİNDE YER ALAN, GÜVENLİ, KONFORLU VE HUZURLU SEYAHATE OLANAK SAĞLAYAN LÜKS OTOBÜSLERDE, ÖZEL KOLTUKLAR, BİLGİSAYAR KONTROLLÜ KLİMA VE İKLİM PROGRAMLAYICISI, TRANSFER GÖREVLİSİ, SEYAHAT ESNASINDA İKRAM EDİLEN SOĞUK-SICAK İÇECEKLER VE HAFİF MENÜLERDEN OLUŞAN ZENGİN İKRAMLARI, EN ÖNEMLİSİ, UZUN YILLAR DİREKSİYON DENEYİMLİ PROFESYONEL KAPTAN ŞOFÖRLERİ İLE MİSAFİRLERİN UNUTAMAYACAKLARI KEYİFLİ BİR TATİLİN GÜVENCESİNİ SUNMAKTADIR.